Кошик
192 відгуків
+380444955005
+380671819086
+380931701061
+380963447111
+380986823163
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7
  • picture 8
  • picture 9
  • picture 10

Шкіряні бейджи

Компанія MOBICASE займається виробництвом виробів шкіргалантереї, в тому числі і шкіряних бейджів для різних перепусток, карток СКД, проїзних документів. Для виробництва бейджів з Вашим логотипом постійної доступності 3 види натуральної шкіри (10-15 різних кольорів в кожному з видів), а також близько 30 кольорів екошкіра.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Шкіряні бейджі   ідеальне рішення

Бейдж — це дуже зручний спосіб ідентифікації, який потрібно обов'язково застосовувати в тому випадку, якщо передбачається спілкування людей, які не знайомі між собою. Це може бути важливу нараду, міжнародна конференція або інша подія.

І шкіряні бейджі   ідеальне рішення, так як воно набагато більш престижно виглядає. Та що там, престижно — пристойно. Адже звичайні пластикові бирки дуже ненадійні і служать дуже мало.

Як вибрати шкіряні бейджі

Помните, что всё должно соответствовать событию. Так, если у вас научная конференция, то вряд ли нужно приобретать бейджи с какими-либо узорами. Всё должно быть предельно строго и по-деловому. Тоже самое касается и важных деловых встреч и пр. Впрочем, мы подобрали именно такие бейджы. Так что, можете не переживать: заходите в каталог и покупайте любой — не прогадаете.

Ціна такого бейджа   близько п'ятдесяти гривень. Однак, не поспішайте засмучуватися. Оскільки, в більшості випадків, купують відразу кілька бейджів, а то й велику партію, ми сформували оптове пропозицію. Так, для тих наших відвідувачів, які купують від двох десятків бейджів з натуральної шкіри, діють величезні знижки. Увага: з п'ятдесяти гривень за штуку, ціна падає до двадцяти (з гаком) гривень за один бейдж. Більше ніж у два рази. Для такої невеликої партії це більш ніж приємний бонус.

Наш інтернет магазин — це колектив не просто продавців і консультантів. Ми працюємо в сфері шкіргалантереї вже дуже і дуже довго, так що відмінно знаємо, що до чого на цьому ринку. А слідчо — підбираємо тільки самі тямущі бейджі, які взагалі можна знайти. За час роботи ми зуміли зав'язати контакти з кращими постачальниками і зробити все так, щоб забезпечити кінцевому клієнту мінімальну ціну.

Телефонуйте і ми підберемо вам ідеальний бейдж, доставимо його в потрібне місце в найшвидші терміни. Без запізнень.

На нашей стороне усердие, полезные связи и знание своего дела. На нашей стороне опыт и понимание того, что каждый клиент должен остаться довольным. И у нас действительно все довольны тем, какой сервис и какой товар они получают. Присоединяйтесь и оцените. Вам понравиться.